Vodafone Bedava İnternet hem de 1 GB!

Tüm telefon operatörleri kendi çapında daha fazla müşteri çekmek için veya son dönemde yaygın olan uygulamalarını müşterilerine yükletmeye teşvik etmek için kampanyalar düzenleyerek bedava internet, sms ve konuşma gibi paketler dağıtıyorlar.

Bu paketlerin bir çok genç kullanıcıya göre en önemlisi ücretsiz internet paketleri, bende bir Vodafone kullanıcısı olarak sizlere Vodafone’dan bedava internet nasıl kazanılır onu anlatacağım. Üstelik bu yöntemi uygulayarak anında Vodafone 1 GB bedava internet sahibi oluyoruz.

Vodafone Bedava İnternet “1 GB” Nasıl Kazanılır ?

Vodafone ücretsiz internet hizmetini “Vodafone Yanımda” uygulamasını indiren kişilere dağıtıyor. Tam 1 GB internet veriyor. Geçerlilik tarihi değişmekle birlikte aşağıdaki adımları izledikten sonra size gelen sms’te yazıyor. Bedava 1 GB inter kazanmak için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Google Play’den indirmek için tıklayın.
App Store’dan indirmek için tıklayın.

Uygulamayı yüklendikten sonra telefon numaranız ile giriş yapıp aşağıdaki adımları izlediğiniz taktirde hediye 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.
Görselleri büyütmek için üstlerine tıklayın!

  1. Menü tuşuna tıklayın.
  2. Ek paket al deyin;
  3. İnternet paketlerini seçin;
  4. “Hediye MB Paketi” seçeneğini seçin;
  5. Çıkan pencerede “Satın Al” (ücret kesilmeyecektir) dedikten sonra karşınıza satın alındı ekranı çıkacak;
  6. En son tamam deyip çıktıktan sonra 2 dk içinde MB paketinin tanımlandığıyla ilgili bir sms gelecektir. Bu smsten sonra bedava internetinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Not: Vodafone bedava internet paketi “1 GB” olmakla birlikte herhangi bir geçerlilik tarihi yoktur. Genellikle ilk alımlarda 1 aylık geçerlilik tarihi verilmekte ve paketi satın aldığınız tarihten 1 ay sonra ücretsiz internet paketini tekrar alabiliyorsunuz. Ayrıca bu paket sadece faturalı hatlar için olabilir çok emin değilim benim hattım faturalı sizin hattınız kontörlü ise lütfen bu bölümün sizde çıkıp çıkmadığını bizimle paylaşın, çıkmıyorsa kontörlü hatlar içinde ücretsiz internet araştırmasını yapalım.

Bir cevap yazın