Wordego Reklam Ağı

Wordego reklam ağı yazımızda wordego ödeme kanıtı, wordego ödeme, wordego reklamları ve tıklama başına ne kadar veriyor konusunu inceledik.

Wordego Reklam Ağı

Wordego reklam şirketi online reklam yayını veren bir firmadır. Wordego tüm webmaster sitelerine reklam alarak online kazanç sağlayan ve reklam vererek kazanç sağlamanızı sağlayan bir dijital reklam şirketidir.

Çalışma prensibi ise Türkiye’nin markalarının reklamlarını alarak ve diğer tüm reklam anlaşmalarını alarak binlerce web sitesinde gösterime sunar bu gösterimi sizin sitenizden sağlandığında sizde para kazanırsınız. Sizin sitenizden gören müşteri o markadan sipariş verirse reklam veren markada kazanır buradan wordego şirketide kazanır.

Wordego Ödeme Kanıtı

Arkadaşlar wordego ödeme kanıtına gelecek olursak benim arkadaşlarımdan bu reklam şirketi ile çalışan oldu ve ödemelerini aldırlar. Aşağıdaki resimde ödeme kanıtını bulabilirsiniz. Ama şunu da diyebilirim bazı araştırmalarımda ödemelerde sorun yaşayanlarda olmuş bunun için size önerebileceğim bir reklam şirketi Adnimo Reklam Ağı yazımızı inceleyerek adnimo reklam şirketi ile çalışabilirsiniz.

Wordego tıklama başına 0,15 kurus gibi bir rakam veriyor. Tabi bu değişebiliyor.

Wordego Reklam Çeşitleri

Reklam çeşitlerinde cpc ve cpm bazlı reklamları ve sadece standart banner reklam çeşidi bulunmaktadır.

Wordego reklam ağı yazımızın sonuna geldik. Diğer dijital reklam şirketleri için advoly reklam ağı, adnow reklam ağı, yllixmedia reklam ağı ve networkad reklam ağı yazılarımızı okuyarak reklam yayıncısı olup para kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın