Zanussi Kadıköy Servisi

Zanussi Kadıköy Servisi

Çamaşır makineleri hayatımızı kolaylaştıran en önemli beyaz eşya teknolojileri arasında yer alır. Bu yüzden de dünya genelinde hemen hemen her eve girmeyi başarmış olan beyaz eşya ürünü olan çamaşır makineleri son derece yoğun bir kullanıma tabi tutulur ki bu durumda her ne kadar ileri teknolojiye sahip olsalar da zamanla arızalanabilmesi riskini arttırır. Üzerine bakım ve temizliğinin de düzenli olarak gerçekleştirilmemesi sonucunda çamaşır makinesi arızaları kaçınılmaz hale gelirken, İstanbul’ un en köklü ilçelerinden Kadıköy’ de yaşayan vatandaşların kullandıkları Zanussi çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalanmalarla ilgili olarak profesyonel Zanussi Servis hizmetleri sunuluyor.

Uzman teknik personellerden oluşan kadroya sahip olan Kadıköy Zanussi Servis merkezi tüm modellerdeki sorunlar ve arızalar için hızlı ve kaliteli çözüm sunuyor. Garantili çamaşır makinesi servisi çalışmaları dahilinde orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilerek, onarılan makinenin performans kaybı bir problem yaşamaması sağlanıyor. Bu hizmet anlayışı sayesinde çamaşır makinesinin her yıkamada en yüksek performansı ilk günkü kapasitesinde sunabilmesi ve aynı zamanda da daha uzun ömürlü bir kullanımının olması sağlanabiliyor.
Maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sunulan servis çalışmaları ile ilgili ve aynı zamanda da çamaşır makinesinde yaşanan arızalar ile ilgili olarak kaliteli ve ekonomik servis hizmeti alabilmek için iletişim numaralarına başvuru gerçekleştirilebilir. Özellikle bölgede bulunan mobil ekiplerle gelen taleplere en kısa sürede yanıtlar verilebilmesi de zamandan tasarruf edebilme imkanı veriyor.

Bir cevap yazın